+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技术支持时间:周一至周五 9:00–18:00(韩国时间)

CN¥311.05起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| fag:WS22209-E1-XL-2RSR | Default | CN¥311.05 |
FAG Spherical Roller Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Clearance Group | CN |
| Sealing Type | 2RSR |
| Inner Diameter (d) | 45 mm |
| Outer Diameter (D) | 85 mm |
| Width (B) | 28 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 104.000 N |
| Static Load Rating (C0r) | 99.000 N |
| Limiting Speed (nG) | 2.550 1/min |
| Weight (≈m) | 0,645 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 100 °C |
| Cage Type (Cage) | JPA |
| datasheet pdf | 数据手册PDF下载 |
CN¥311.05起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| fag:WS22209-E1-XL-2RSR | Default | CN¥311.05 |