+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
Technischer Support: Mo–Fr 9:00–18:00 Uhr (KST)

Ab €19.33
zzgl. MwSt.
| Spez. | Default | Preis | Menge |
|---|---|---|---|
| ina:30/7-2RSR-HLC20 | Default | €19.33 |
INA Deep Groove Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Clearance Group | CN |
| Sealing Type | 2RSR |
| Inner Diameter (d) | 35 mm |
| Outer Diameter (D) | 80 mm |
| Width (B) | 21 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 35.500 N |
| Static Load Rating (C0r) | 19.300 N |
| Limiting Speed (nG) | 5.300 1/min |
| Weight (≈m) | 0,483 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 100 °C |
| Cage Type (Cage) | JN |
| Tolerance Class (Tolerance class) | PN |
| datasheet pdf | Datenblatt-PDF herunterladen |
Ab €19.33
zzgl. MwSt.
| Spez. | Default | Preis | Menge |
|---|---|---|---|
| ina:30/7-2RSR-HLC20 | Default | €19.33 |

INA
203-XL-KRR
€6.80
Excl. VAT
In stock (202)

INA
203-XL-KRR-AH02
€9.60
Excl. VAT
In stock (69)

INA
203-XL-NPP-B
€5.07
Excl. VAT
In stock (216)

INA
3003-2RS
€20.00
Excl. VAT
In stock (7)

INA
3004-2RS
€19.60
Excl. VAT
In stock (72)

INA
3004-2Z
€10.60
Excl. VAT
In stock (1)

INA
3005-2RS
€23.60
Excl. VAT
In stock (3)

INA
3007-2RS
€32.73
Excl. VAT
In stock (2)