+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技术支持时间:周一至周五 9:00–18:00(韩国时间)

CN¥48.85起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| fag:1203-TVH | Default | CN¥48.85 |
FAG Self-Aligning Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Cage Type | TVH |
| Inner Diameter (d) | 17 mm |
| Outer Diameter (D) | 40 mm |
| Width (B) | 12 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 8.100 N |
| Static Load Rating (C0r) | 2.010 N |
| Limiting Speed (nG) | 21.800 1/min |
| Reference Speed (nϑr) | 17.400 1/min |
| Weight (≈m) | 0,073 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
CN¥48.85起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| fag:1203-TVH | Default | CN¥48.85 |