+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技术支持时间:周一至周五 9:00–18:00(韩国时间)

CN¥53.80起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| fag:1205-K-TVH-C3 | Default | CN¥53.80 |
FAG Self-Aligning Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Clearance Group | C3 |
| Cage Type | TVH |
| Inner Diameter (d) | 25 mm |
| Outer Diameter (D) | 52 mm |
| Width (B) | 15 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 12.300 N |
| Static Load Rating (C0r) | 3.300 N |
| Limiting Speed (nG) | 15.500 1/min |
| Reference Speed (nϑr) | 13.400 1/min |
| Weight (≈m) | 0,131 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| Sealing Type (Sealing) | Without |
| Tolerance Class (Tolerance class) | PN |
| datasheet pdf | 数据手册PDF下载 |
CN¥53.80起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| fag:1205-K-TVH-C3 | Default | CN¥53.80 |