+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技术支持时间:周一至周五 9:00–18:00(韩国时间)

CN¥98.33起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:3004-2Z | Default | CN¥98.33 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2Z |
| Inner Diameter (d) | 20 mm |
| Outer Diameter (D) | 42 mm |
| Width (B) | 16 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 14.300 N |
| Static Load Rating (C0r) | 9.400 N |
| Limiting Speed (nG) | 13.600 1/min |
| Reference Speed (nϑr) | 13.200 1/min |
| Weight (≈m) | 0.091 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -20 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
CN¥98.33起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:3004-2Z | Default | CN¥98.33 |