+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技术支持时间:周一至周五 9:00–18:00(韩国时间)

CN¥218.91起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:3005-2RS | Default | CN¥218.91 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 25 mm |
| Outer Diameter (D) | 47 mm |
| Width (B) | 16 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 15.200 N |
| Static Load Rating (C0r) | 10.900 N |
| Limiting Speed (nG) | 8.800 1/min |
| Weight (≈m) | 0,105 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -20 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 100 °C |
| Cage Type (Cage) | TVH |
| Tolerance Class (Tolerance class) | PN |
| datasheet pdf | 数据手册PDF下载 |
CN¥218.91起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:3005-2RS | Default | CN¥218.91 |