+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術サポート対応時間:月〜金 9:00〜18:00(韓国時間)

JP¥2,047~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| fag:11204-TVH | Default | JP¥2,047 |
FAG Self-Aligning Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Cage Type | TVH |
| Inner Diameter (d) | 20 mm |
| Outer Diameter (D) | 47 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 10.100 N |
| Static Load Rating (C0r) | 2.600 N |
| Limiting Speed (nG) | 18.100 1/min |
| Reference Speed (nϑr) | 15.300 1/min |
| Weight (≈m) | 0,186 kg |
| Width (b) | 7 mm |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| datasheet pdf | データシートPDFダウンロード |
JP¥2,047~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| fag:11204-TVH | Default | JP¥2,047 |