+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術サポート対応時間:月〜金 9:00〜18:00(韓国時間)

JP¥4,235~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:3003-2RS | Default | JP¥4,235 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 17 mm |
| Outer Diameter (D) | 35 mm |
| Width (B) | 14 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 9.100 N |
| Static Load Rating (C0r) | 6.100 N |
| Limiting Speed (nG) | 12.300 1/min |
| Weight (≈m) | 0,056 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -20 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 100 °C |
JP¥4,235~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:3003-2RS | Default | JP¥4,235 |