+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術サポート対応時間:月〜金 9:00〜18:00(韓国時間)

JP¥38,047~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLFA0640-2RS | Default | JP¥38,047 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 6 mm |
| Outer Diameter (D) | 24 mm |
| Width (B) | 15 mm |
| Weight (≈m) | 0.059 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| datasheet pdf | データシートPDFダウンロード |
JP¥38,047~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLFA0640-2RS | Default | JP¥38,047 |