+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
기술 지원 가능 시간: 오전 9시 - 오후 6시 (한국시간)

₩652,080~
VAT 별도
| 사양 | Default | 가격 | 수량 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLN2052-2RS-2AP-XL | Default | ₩652,080 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 20 mm |
| Outer Diameter (D) | 52 mm |
| Width (B) | 56 mm |
| Weight (≈m) | 0,622 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| Tolerance Class (Tolerance class) | Standard |
| datasheet pdf | 데이터시트 PDF 다운로드 |
₩652,080~
VAT 별도
| 사양 | Default | 가격 | 수량 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLN2052-2RS-2AP-XL | Default | ₩652,080 |

INA
203-XL-KRR
₩12,240
VAT 별도
재고 있음 (202)

INA
203-XL-KRR-AH02
₩17,280
VAT 별도
재고 있음 (69)

INA
203-XL-NPP-B
₩9,120
VAT 별도
재고 있음 (216)

INA
30/7-2RSR-HLC20
₩34,800
VAT 별도
재고 있음 (5)

INA
3003-2RS
₩36,000
VAT 별도
재고 있음 (7)

INA
3004-2RS
₩35,280
VAT 별도
재고 있음 (72)

INA
3004-2Z
₩19,080
VAT 별도
재고 있음 (1)

INA
3005-2RS
₩42,480
VAT 별도
재고 있음 (3)