+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
기술 지원 가능 시간: 오전 9시 - 오후 6시 (한국시간)

₩36,000~
VAT 별도
| 사양 | Default | 가격 | 수량 |
|---|---|---|---|
| ina:3003-2RS | Default | ₩36,000 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 17 mm |
| Outer Diameter (D) | 35 mm |
| Width (B) | 14 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 9.100 N |
| Static Load Rating (C0r) | 6.100 N |
| Limiting Speed (nG) | 12.300 1/min |
| Weight (≈m) | 0,056 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -20 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 100 °C |
₩36,000~
VAT 별도
| 사양 | Default | 가격 | 수량 |
|---|---|---|---|
| ina:3003-2RS | Default | ₩36,000 |

INA
203-XL-KRR
₩12,240
VAT 별도
재고 있음 (202)

INA
203-XL-KRR-AH02
₩17,280
VAT 별도
재고 있음 (69)

INA
203-XL-NPP-B
₩9,120
VAT 별도
재고 있음 (216)

INA
30/7-2RSR-HLC20
₩34,800
VAT 별도
재고 있음 (5)

INA
3004-2RS
₩35,280
VAT 별도
재고 있음 (72)

INA
3004-2Z
₩19,080
VAT 별도
재고 있음 (1)

INA
3005-2RS
₩42,480
VAT 별도
재고 있음 (3)

INA
3007-2RS
₩58,920
VAT 별도
재고 있음 (2)