+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術支援時間:週一至週五 9:00–18:00(韓國時間)

NT$456.24起
未稅
| 規格 | Default | 價格 | 數量 |
|---|---|---|---|
| ina:3004-2Z | Default | NT$456.24 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2Z |
| Inner Diameter (d) | 20 mm |
| Outer Diameter (D) | 42 mm |
| Width (B) | 16 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 14.300 N |
| Static Load Rating (C0r) | 9.400 N |
| Limiting Speed (nG) | 13.600 1/min |
| Reference Speed (nϑr) | 13.200 1/min |
| Weight (≈m) | 0.091 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -20 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
NT$456.24起
未稅
| 規格 | Default | 價格 | 數量 |
|---|---|---|---|
| ina:3004-2Z | Default | NT$456.24 |