+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
Technical support: Mon–Fri 9 AM – 6 PM KST

From US$136.03
Excl. VAT
| Spec | Default | Price | Quantity |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLN0624-2RS-XL | Default | US$136.03 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 6 mm |
| Outer Diameter (D) | 24 mm |
| Width (B) | 15 mm |
| Weight (≈m) | 0.037 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| Tolerance Class (Tolerance class) | Standard |
| datasheet pdf | datasheet pdf download |
From US$136.03
Excl. VAT
| Spec | Default | Price | Quantity |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLN0624-2RS-XL | Default | US$136.03 |

INA
203-XL-KRR
US$7.90
Excl. VAT
In stock (202)

INA
203-XL-KRR-AH02
US$11.15
Excl. VAT
In stock (69)

INA
203-XL-NPP-B
US$5.88
Excl. VAT
In stock (216)

INA
30/7-2RSR-HLC20
US$22.45
Excl. VAT
In stock (5)

INA
3003-2RS
US$23.23
Excl. VAT
In stock (7)

INA
3004-2RS
US$22.76
Excl. VAT
In stock (72)

INA
3004-2Z
US$12.31
Excl. VAT
In stock (1)

INA
3005-2RS
US$27.41
Excl. VAT
In stock (3)