+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技术支持时间:周一至周五 9:00–18:00(韩国时间)

CN¥3,348.00起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLF50115-2RS-PE | Default | CN¥3,348.00 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 50 mm |
| Outer Diameter (D) | 115 mm |
| Width (B) | 34 mm |
| Weight (≈m) | 1,783 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| Tolerance Class (Tolerance class) | PE |
| datasheet pdf | 数据手册PDF下载 |
CN¥3,348.00起
不含税
| 规格 | Default | 价格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLF50115-2RS-PE | Default | CN¥3,348.00 |