+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術サポート対応時間:月〜金 9:00〜18:00(韓国時間)

JP¥2,033~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:203-XL-KRR-AH02 | Default | JP¥2,033 |
INA Deep Groove Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Inner Diameter (d) | 16,2 mm |
| Outer Diameter (D) | 40 mm |
| Width (B) | 18,3 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 9.800 N |
| Static Load Rating (C0r) | 4.750 N |
| Weight (≈m) | 0,08 kg |
| Sealing Type (C2) | 12 mm |
| Min. Temperature (Tmin) | -20 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| datasheet pdf | データシートPDFダウンロード |
JP¥2,033~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:203-XL-KRR-AH02 | Default | JP¥2,033 |