+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術サポート対応時間:月〜金 9:00〜18:00(韓国時間)

JP¥106,659~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLF2575-2RS-2AP-XL | Default | JP¥106,659 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 25 mm |
| Outer Diameter (D) | 75 mm |
| Width (B) | 56 mm |
| Weight (≈m) | 1,389 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| Tolerance Class (Tolerance class) | Standard |
| datasheet pdf | データシートPDFダウンロード |
JP¥106,659~
税別
| 仕様 | Default | 価格 | 数量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLF2575-2RS-2AP-XL | Default | JP¥106,659 |