+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術支援時間:週一至週五 9:00–18:00(韓國時間)

NT$413.20起
未稅
| 規格 | Default | 價格 | 數量 |
|---|---|---|---|
| ina:203-XL-KRR-AH02 | Default | NT$413.20 |
INA Deep Groove Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Inner Diameter (d) | 16,2 mm |
| Outer Diameter (D) | 40 mm |
| Width (B) | 18,3 mm |
| Dynamic Load Rating (Cr) | 9.800 N |
| Static Load Rating (C0r) | 4.750 N |
| Weight (≈m) | 0,08 kg |
| Sealing Type (C2) | 12 mm |
| Min. Temperature (Tmin) | -20 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| datasheet pdf | 資料手冊PDF下載 |
NT$413.20起
未稅
| 規格 | Default | 價格 | 數量 |
|---|---|---|---|
| ina:203-XL-KRR-AH02 | Default | NT$413.20 |