+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術支援時間:週一至週五 9:00–18:00(韓國時間)

NT$18,573.89起
未稅
| 規格 | Default | 價格 | 數量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLF50115-2Z-XL | Default | NT$18,573.89 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2Z |
| Inner Diameter (d) | 50 mm |
| Outer Diameter (D) | 115 mm |
| Width (B) | 34 mm |
| Weight (≈m) | 1,784 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| Tolerance Class (Tolerance class) | Standard |
| datasheet pdf | 資料手冊PDF下載 |
NT$18,573.89起
未稅
| 規格 | Default | 價格 | 數量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLF50115-2Z-XL | Default | NT$18,573.89 |