+82 70-7954-6116
info@kovar.kr
技術支援時間:週一至週五 9:00–18:00(韓國時間)

NT$6,852.22起
未稅
| 規格 | Default | 價格 | 數量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLN1545-2RS-XL | Default | NT$6,852.22 |
INA Angular Contact Ball Bearing — precision-engineered for demanding industrial applications.
| Sealing Type | 2RS |
| Inner Diameter (d) | 15 mm |
| Outer Diameter (D) | 45 mm |
| Width (B) | 25 mm |
| Weight (≈m) | 0,219 kg |
| Min. Temperature (Tmin) | -30 °C |
| Max. Temperature (Tmax) | 120 °C |
| Tolerance Class (Tolerance class) | Standard |
| datasheet pdf | 資料手冊PDF下載 |
NT$6,852.22起
未稅
| 規格 | Default | 價格 | 數量 |
|---|---|---|---|
| ina:ZKLN1545-2RS-XL | Default | NT$6,852.22 |